OKNA WYOBRAŹNI 2015

WAKACYJNE LOTTO GRANIE

Wakacyjne LOTTO Granie, to inicjatywa kulturalna, promująca różnorodne działania artystyczne. Jest to impreza otwarta, składająca się z wielu różnorakich wydarzeń kulturalnych, najlepszych jakie odbyły się w minionym sezonie w klubie „4 Róże dla Lucienne”, a także nowe pozycje. Wszystkie działania mają wspólny charakter: są to imprezy, których głównym założeniem jest ożywienie starówki Zielonej Góry oraz dobra zabawa odbiorców. Różnorodność programu jaki przygotowaliśmy na Scenie Letniej sprawia, że niezależnie od wieku i gustów odbiorców, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

MATE - 26.08.2015

Na scenie letniej klubu "4 Róże dla Lucienne" na deptaku w Zielonej Górze, za sprawą Fundacji Kombinat Kultury odbyła się kolejną odsłonę cyklu Sztuka Kultury. Impreza organizowana jest w ramach cyklu Lato Muz Wszelakich i Wakacyjne Lotto Granie. W środowy wieczór 26 sierpnia 2015 o godz.20.00 wystąpił zespół MATE i zagrał energetyczny koncert na zakończenie wakacji. Michał Chłodnicki - gitara elektryczna; Jakub Osypiński - trąbka; Piotr Stepek - kontrabas; Marek Wesołowski - perkusja; Rafał Żurawiński - głos, ukulele.


Triada Poetica piosenki Jacka Kaczmarskiego- 19.08.2015

Piosenki Jacka Kaczmarskiego mogliśmy usłyszeć podczas kolejnej odsłony Sztuki Kultury na zielonogórskim deptaku. Organizatorem imprezy jest Fundacja Kombinat Kultury oraz klub "4 Róże dla Lucienne". Impreza organizowana jest w ramach cyklu Lato Muz Wszelakich i Wakacyjne Lotto Granie. W środowy wieczór 19 sierpnia 2015 odbył się koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu zespołu Triada Poetica, od 8 lat współtwórcy artystyczni Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego. Zespół zaprezentował piosenki Jacka Kaczmarskiego, Jego wiersze do własnych kompozycji oraz utwory autorskie.

Halama & Kamyszek - 8 Noc Komedii - 12.08.2015

Fundacja Kombinat Kultury zaprosiła nas na scenę letnią klubu "4 Róże dla Lucienne" na deptaku w Zielonej Górze, na Standup na deptaku czyli występ Krzysztofa Kamyszka - gościa specjalnego i Grzegorza Halamy - gospodarza wieczoru. Impreza organizowana jest w ramach cyklu Lato Muz Wszelakich i Wakacyjne Lotto granie - Sztuka Kultury 12 lipca 2015.A.S.O. - akustycznie - 5.08.2015

Pierwotny projekt muzyczny A.S.O. (Anioł Sądu Ostatecznego) powstał w Świebodzinie na początku lat osiemdziesiątych. Od początku po dziś dzień uczestniczą w nim Robert (gitara) i Maciek (klawisz). Założyli go w trójkę z Mirkiem, pseud. "Bas". Pierwszy „historyczny” skład to: Maciek - śpiew, perkusja, fortepian; Robert - gitara, śpiew, perkusja; Mirek - gitara basowa. Zespół dość szybko zyskał uznanie w województwie zielonogórskim. W każdym wcieleniu muzyka zespołu była połączeniem różnych odmian rocka, bo każdy z muzyków preferował i słuchał czegoś innego, choć oczywiście było wiele punktów wspólnych. Swoją muzykę nazywają "wide rock" (z ang. "szeroki rock"). A co jest w tej muzyce, sami musicie posłuchać...

Folklor - 29.07.2015
Jarek i Kielu czyli dwie muzy wszelakie - 22.07.2015

W środowy wieczór 22 lipca 2015 Fundacja Kombinat Kultury zorganizowała na scenie letniej klubu "4 Róże dla Lucienne" w Zielonej Górze kolejną odsłonę cyklu Sztuka Kultury. Impreza organizowana była w ramach cyklu Lato Muz Wszelakich i Wakacyjne Lotto Granie. Na scenie wystąpili Jarek i Kielu czyli dwie muzy wszelakie. Zielonogórscy muzycy zagrali utwory Bullfinch i wiele coverów w tym zespołu Dżem.

7 Noc Komedii - 15.07.2015
Marta Śliwa - Wieczór z muzyką szanty - 8.07.2015

Fundacja Kombinat Kultury zorganizowała na scenie letniej na deptaku w Zielonej Górze koncert Marty Śliwy, która pochodzi z Wielkopolski i od początku związana ze sceną żeglarską, choć nie tylko pieśni morza wykonuje. Gra, śpiewa, pisze teksty, koncertuje. To pierwsza w Polsce, prawdziwa żeglarska bardessa. Nie było dotąd takiej. Koncert z cyklu Sztuka Kultury odbył się w środę 8 lipca 2015 o godz.20.00. Impreza organizowana jest w rama Lata Muz Wszelakich i Wakacyjnego Lotto grania.

galeria

Zdjęcia z koncertów, które odbyły się w Ogródku 4 Róże dla Lucienne ramach cyklu Wakacyjne LOTTO Granie 2015

www.jazz-festival.pl

kontakt

Fundacja Rozwoju Kultury
"KOMBINAT KULTURY"
65-001 Zielona Góra, Stary Rynek 17
tel. +48 517 160 462
fundacja@kombinat-kultury.pl